Resultats definitius Eleccions al Secretariat Nacional de l'ANC

El dissabte 10 de Maig es van celebrar eleccions al secretariant nacional (SN) de l'Assemblea Nacional Catalana.

Sant Martí per la Independència ha participat de les eleccions organitzant una Mesa on van poder votar els socis i sòcies de l'ANC del nostre districte.

Aquí teniu els resultats definitius de les eleccions. Des de Sant Martí per la Independència podem informar-vos que de les tres persones de la territorial que es presentaven a les eleccions, dues n'han sortit elegides.


Secretariat Nacional 2014

Nacional

1 Forcadell Lluís, Carme
2 Marfany Sagalés, Jaume
3 Civit i Martí, Ferran
4 Termes i Serra, Ignasi
5 Alentorn Sànchez, Rosa
6 Martín Abellan, Irene
7 Albertí i Cortes, Josep
8 Martínez Soler, Jordi
9 Gené Casals, Ricard
10 Pugès i Dorca, Pere
11 Terribas i Alamegò, Jaume
12 Colomer i Besga, Josep
13 Porta i Espelt, Andreu
14 Loire Fernàndez, Roser
15 Cucurull Miralles, Victor
16 Contijoch Amill, Joan
17 Manyà i Martinez, Jordi
18 Cots Tallada, Gemma
19 Morral i Berenguer, Antoni
20 Que i Quer, Albert
21 Segura i Buixó, Carles
22 Llimona i Botey, Antoni
23 Camps Campos, Ferran
24 Gili Renom, Eulàlia
25 Puig Soler Josep Emili

R1a1 Regió 1a1 - Ciutat de Barcelona

26 Àngel Basela, Aida
27 Peñarroja Sánchez, Galdric
28 Planas i Vilar, Rosa Maria
29 Torres i Vilatarsana, Marta
30 Andreu Mondon, Magalí
31 Benet i Mònico, Ariadna
32 Garcia Perez, Enric

R1a2 Regió 1a2 - Barcelonès Nord

33 Sellés Quintana, Magdalena (Lena)
34 Pedrol Martí, Josep

R1a3 Regió 1a3 - Barcelonès Sud

35 Cirera Prats, Eduard
36 Romeu Casanovas, Teresa

R1b Regió 1b - Maresme

37 Riera i Porta, Josep (PEP)
38 Encuentra Pubia, Marta
39 Carulla i Noguera, Daniel

R1c Regió 1c - Baix Llobregat

40 Rosell i Martí, Montserrat
41 Vilarasau Farré, Jordi
42 Padrós i Perejoan, Marcel

R1d Regió 1d - Vallès Occidental

43 Codó-Sastrada, Xavier
44 Fernandez Molinet, Josep Lluís
45 Roca i Girabau, Joan Carles

R1e Regió 1e - Vallès Oriental

46 Guarch i Calvet, Joan
47 Bosch i Lladó, Josep M
48 Forns i Roca, Maria

R2 Regió 2 - Gironès, Alt i Baix Empordà, la Garrotxa, Pla de l'Estany i la Selva.

49 Pèlachs Farcy, Sebastià
50 Pagès Fortuny, Jordi
51 Llorens i Garangou, Joaquim

R3 Regió 3 - Alt Penedès, Baix Penedès i Garraf.

52 Juanola Codina, Mireia
53 Mestre i Montané, Joan
54 Comas Güell, Montserrat

R4 Regió 4 - Tarragonès, Conca de Barberà, Alt Camp, Baix Camp i Priorat.

55 Frigola Olives, Gilbert
56 Galan i Gil, Joaquim
57 Calbet Cassanyes, Josep Maria

R5 Regió 5 - Baix Ebre, Ribera d'Ebre, Terra Alta, Montsià i Matarranya.

58 Alves i Recasens, Manel
59 Guiu Torner, Marcel
60 Sabaté i Ibáñez, Josep

R6 Regió 6 - Segrià, Urgell, Segarra, Les Garrigues, Pla d'Urgell, Noguera, Llitera i Baix Cinca.

61 Artigues i Pons, Cecília
62 Serret Aleu, Meritxell
66 Vico Palafoix, Francesc Xavier

R7 Regió 7 - Bages, Anoia, Berguedà i Solsonès.

64 Vinyals Abadal, Núria
65 Ballús i Planas, Lluís
66 Cornudella i Companys, Antoni

R8 Regió 8 - Baixa Cerdanya, Alt Urgell, Pallars Jussà, Pallars Sobirà, Ribagorça, Alta Ribagorça i Val d'Aran.

67 Boloix Pons, Xavier
68 Muntané Ester, Pere
69 Delgado Berengue Joaquim

R9 Regió 9 - Osona i Ripollès.

70 Morral Palacín, Noemí
71 Guillaumes i Isern, Nuri
72 Costa i Trachsel, Marc

R10 Regió 10 - Rosselló, Vallespir, Fenolleda, Capcir, Alta Cerdanya i Conflent.

73 Bitlloch i Carbó, Francesc
74 Fuster i Usas, Guillem
75 Llaveria Pereiras, Noemí


Per a veure l'escrutini final cliqueu aquí.

0 comentaris:

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Sant Martí per la Independència and Blogger Themes.